Jaká je cena žaluzií ScreenLine®?

12.04.2013

Integrovaná žaluzie ScreenLine® tvoří nedílnou součást izolačního skla a její cenu nelze určit na metry čtvereční, tak jako je tomu u běžných izolačních skel. V každé žaluzii se nachází složitý ovládací mechanismus a specifické lamely, které již neovlivňují cenu izolačního skla v takové míře. Dva metry čtvereční izolačního skla proto nejsou dvojnásobkem ceny za 1m2. Je nutné znát přesné rozměry jednotlivých skel (šířka x výška). 

Pro předběžnou cenovou kalkulaci kontaktujte svého dodavatele otvorových výplní. Pokud Váš prodejce sortiment ScreenLine® nenabízí, můžete se obrátit přímo na nás. Můžeme Vám zaslat kontakty na dodavatele stínicí techniky zn. ScreenLine® ve vašem regionu.

Pozn. Izolační skla s integrovanou žaluzií značky ScreenLine® se mohou stát součástí většiny typů vyráběných oken. Stínící prvky ScreenLine® se stávají nedílnou součástí pouze skleněné výplně, nikoliv okna. Žaluzie ScreenLine® nevyžadují údržbu a nelze je zničit ani poškodit. Jejich výroba je náročná a musí splňovat velmi přísné požadavky.

Na rozdíl od běžných žaluzií regulují integrované žaluzie ScreenLine® kromě světla i teplo procházející sklem a to až na 8%!. Plně tedy nahradí venkovní žaluzii. To přináší obrovské úspory klimatizace, komfort a tepelnou pohodu, kterou nelze běžnými žaluziemi docílit. Úspora klimatizace činí na jižních stranách objektů cca 200kč/m2 skla ročně. Pořízení integrované žaluzie ScreenLine® je investici s rychlou návratností.