Často kladené dotazy

Na této stránce jsme pro Vás připravili odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud zde nenajdete informace, které hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi zodpovíme jakoukoliv otázku, která se týká námi nabízeného sortimentu ScreenLine®. 

Mimořádně spolehlivé, přesné a tiché systémy žaluzií ScreenLine vybavené bezkartáčovým vnitřním motorem (systémy MB) lze ovládat pomocí tlačítek, dálkového ovládání, mobilních zařízení, systémů hlasového ovládání a sítí BMS, podle požadavků uživatele na automatizaci.

Přenos krouticího momentu je uskutečňován pomocí patentovaného systému dvou rotujících magnetů (viz. obrázek). Jednoho vně izolačního skla (ovladač) a druhého uvnitř izolačního skla (v horním profilu žaluzie). Žaluzie je hermeticky uzavřena mezi dvěma tabulemi skla. Tento systém pojmenovaný ScreenLine® byl světu poprvé představen v roce 1992...

Integrovaná žaluzie ScreenLine® tvoří nedílnou součást izolačního skla a její cenu nelze určit na metry čtvereční, tak jako je tomu u běžných izolačních skel. V každé žaluzii se nachází složitý ovládací mechanismus a specifické lamely, které již neovlivňují cenu izolačního skla v takové míře. Dva metry čtvereční izolačního skla proto nejsou...

Patentovaný systém ScreenLine® byl světu poprvé představen v roce 1992 italským koncernem Pellini S.p.A., světovým lídrem v oblasti stínících prvků pro izolační skla. Továrna v Codognu, nedaleko Milána, je nejmodernějším výrobním podnikem stínící techniky na světě.

Výrobky ScreenLine® splňují veškeré potřebné certifikace, které jsou vyžadovány nejen českou ale i evropskou legislativou. Jelikož se produkty ScreenLine® distribuují do celého světa, disponují i certifikacemi, které evropská legislativa nevyžaduje.