Řešení automatizace bezkartáčových motorizovaných systémů

28.03.2024

Bezkartáčový motor

Mimořádně spolehlivé, přesné a tiché systémy žaluzií ScreenLine vybavené bezkartáčovým vnitřním motorem (systémy MB) lze ovládat pomocí tlačítek, dálkového ovládání, mobilních zařízení, systémů hlasového ovládání a sítí BMS, podle požadavků uživatele na automatizaci.

Třetí vodič, určený pro přenos dat, umožňuje bezkartáčovému motoru ScreenLine předávat připojeným řídicím jednotkám zpětnou vazbu o své poloze, což je základní prvek pro automatizované řízení stínicích systémů.

Systémy žaluzií ScreenLine vybavené bezkartáčovou motorizací lze integrovat do sítí automatizace budov s využitím protokolů, jako je KNX, hlavní mezinárodní standard domácí a komerční automatizace. Pellini vyvinul celou řadu příslušenství KNX s cílem maximalizovat potenciál bezkartáčového motoru ScreenLine díky speciálnímu komunikačnímu protokolu mezi řídicí jednotkou a žaluzií, na rozdíl od generických komponent KNX nabízených třetími stranami.

Pellini nabízí širokou škálu LAN a KNX řídících jednotek, senzorů, meteostanic a modulů, které jsou schopny implementovat vynikající sledování slunce a přeměnit uživatelský příkaz na pohyb bezkartáčového motoru.

ScreenTronic App

Exkluzivní aplikace dostupná v App Store pro iOS zařízení a v Google Play pro Android zařízení, umožňuje:

  • provozovat neomezený počet žaluzií ScreenLine v KNX prostředí a nebo v rámci sítě LAN, díky speciálně vyvinutým řídícím jednotkám
  • vizuálně kontrolovat výšku žaluzie a úhel uzavření lamel na mobilním zařízení, a to i na dálku, nebo vytvořit nespočet scén automatického provozu, které lze vyvolat prostřednictvím moderního uživatelského rozhraní
  • snadno upravovat a vyměňovat skupiny, pozice a scény, převeďte je do formátu .pdf a uložte je přes iTunes nebo e-mail pro jejich rychlou replikaci
  • zobrazovat data shromážděná meteorologickými stanicemi k automatickému ovládání žaluzií na základě slunečního záření (volitelný modul)