SL16C Horizontální žaluzie

ScreenLine® SL16C Horizontální žaluzie je unikátní manuálně ovládaný magnetický systém s funkcí vytahování a naklápění pro žaluzie zabudované do 16mm široké komory izolačního skla.

Externí magnetický ovladač je aplikován na sklo pomocí vysoce adhezní lepicí pásky a obsahuje nekonečnou šňůru a magnet. Ten je v dokonale souosé pozici s magnetem převodovky vnitřního pohonu, umístěným v horním profilu žaluzie. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle. 

Horizontální žaluzie SL16C je zvláště vhodná pro rezidenční sektor. Zasklení s integrovanou žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna, podobně jako standardní izolační sklo. Je ideálním řešením pro přesklívání stávajících oken.

Systém je standardně dodáván s distančními lištami s teplou hranou "warm-edge".

Systém "C" je možné ovládat i prostřednictvím externího motoru umístěného na interiérové straně skla, otočným kolečkem, nebo ovládací tyčkou. 


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 10mm.