SL20-22C Horizontální žaluzie

ScreenLine® SL20-22C Horizontální žaluzie je patentovaný magnetický systém s ručním ovládáním (funkce vytahování a naklápění) pro žaluzie zabudované do 20 mm nebo 22 mm komory izolačního skla.

Externí magnetický ovladač je aplikován na sklo pomocí vysoce adhezní lepicí pásky a obsahuje nekonečnou šňůru a magnet. Ten je v dokonale souosé pozici s magnetem převodovky vnitřního pohonu, umístěným v horním profilu žaluzie. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle.

Systém ScreenLine "C" je vhodný zejména pro rezidenční použití. Jeho využití však ve skutečnosti není nikterak omezeno a je možné jej aplikovat i do strukturálního zasklení, interiérových příček a všude tam, kde je požadována plná funkce žaluzie.

Zasklení s integrovanou žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna podobně jako standardní izolační sklo.

Systém již ve standardu disponuje teplým distančním rámečkem "Warm-edge" 20 a 22mm na bázi TGI.

Horizontální žaluzie ScreenLine systém "C" je možné ovládat i otočným kolečkem, ovládací tyčkou nebo prostřednictvím externího motoru umístěného na interiérové straně skla. 


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 12,5mm..

.

.