SL20-22W "Smart" Horizontální žaluzie

ScreenLine® SL20-22W je bateriový motorizovaný systém s funkcí vytahování a naklápění pro žaluzie zabudované do 20 mm nebo 22 mm komory izolačního skla.

Žaluzie se vytahuje, spouští nebo naklápí pomocí dotykového ovládacího zařízení, které je magneticky připevněno k oknu (popřípadě ke sklu), nebo volitelně s použitím dálkového ovládání.

Akumulátor lze nabíjet dvěma alternativními způsoby: pomocí micro-USB nabíječky baterií nebo prostřednictvím externího solárního panelu, tedy automaticky a nepřetržitě.

Systém lze velmi snadno nainstalovat a je použitelný na všechny typy okenních rámů, i ty stávající. Nejsou nutné žádné vodiče ani elektrické kontakty. Systém W není závislý na vnitřní tloušťce skla, jako je tomu u systémů C a S.

ScreenLine® SL20-22W je na půli cesty mezi manuálním systémem a tradičním motorovým systémem.

Je vhodný pro každé prostředí: domácnosti, kanceláře, veřejné budovy atd., protože nevyžaduje žádnou údržbu. Zajišťuje izolační vlastnosti jednotky izolačního skla, zejména ochranu před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami. Pokud je navíc dodáván se solárním panelem, je ideálním řešením i z hlediska úspory energie.

Systém již ve standardu disponuje teplým distančním rámečkem "Warm-edge" 20 a 22mm na bázi TGI.

Bateriový modul lze instalovat na rám okna (i otvíravého křídla), na izolační sklo (u zasklívací lišty), popřípadě na stěně (za použití magnetických kontaktů) SL2178.


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 12,5mm.