SL24P

ScreenLine® SL24P je patentovaný magnetický systém s manuálním ovládáním pro horizontální žaluzie vložené do 24mm komory izolačního skla. Systém byl navržen tak, aby umožňoval pouze naklápěcí funkci pomocí externího knoflíku, který je upevněn na rámu okna/dveří. Sklo je v tomto případě čisté, bez umístěných externích ovladačů a je tedy zabezpečeno jeho jednoduché čištění. Ve srovnání se systémem SL20-22P je systém SL24P díky své konstrukci vhodný pro větší formáty izolačních skel (viz tabulka rozměrových limitů níže).

Vnitřní magnetická jednotka přenášející pohyb od knoflíku k žaluzii je zcela skrytá a utěsněna v rámu izolačního skla, tak aby byly zajištěny izolační vlastnosti dvojskla, zejména ochrana před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami.

Zvláštní konstrukce a estetická kvalita umožňuje jeho použití v jakémkoliv prostředí. Tyto vlastnosti činí ze ScreenLine® SL24P ideální systém pro veřejná místa, jakými jsou nemocnice, laboratoře a prostředí náročné na hygienickou čistotu. Tedy všude tam, kde větší množství lidí potřebuje jednoduchým způsobem ovládat žaluzie chráněné před prachem a mikroorganismy.

Systém SL24P je dodáván s hliníkovým distančním rámečkem šíře 24mm.


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 16mm.