SL27-29-32C Plisé Black-out

ScreenLine® SL27-29-32C Plisé Black-out je patentovaný magnetický systém s manuálním ovládáním (funkce vytahování) pro skládané zatemňovací clony zabudované do izolačního dvojskla s 27mm, 29mm nebo 32mm komorou.

Distanční rámečky s oboustranným bočním profilem jsou speciálně navrženy tak, aby se minimalizovalo odražené světlo. Tím je vylepšena celková funkce úplného zatemnění.

Externí magnetický ovladač je aplikován na sklo pomocí vysoce adhezní lepicí pásky a obsahuje nekonečnou šňůru a magnet. Ten je v dokonale souosé pozici s magnetem převodovky vnitřního pohonu, umístěným v horním profilu žaluzie. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle. 

SL27-29-32C Plisé Black-out je vhodný zejména pro projekty, které vyžadují úplné zatemnění.

Zasklení s integrovanou žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna podobně jako standardní izolační sklo.

Systém SL29C je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě).


Systém ScreenLine C - Plisé Black-out je možné ovládat i externím motorem umístěným na interiérovém skle. 


Dostupné barvy textilií

Standardně bílá strana textilie směřuje do exteriéru.