SL27-29-32C Plisé

Systém ScreenLine® SL27-29-32C Plisé pro zabudování do izolačního skla je ovládán pomocí rotačního magnetického přenosu skrze sklo, čímž je zaručeno trvalé hermetické utěsnění izolačního skla. Vnější magnet upevněný k interiérovému sklu pomocí oboustranné, vysoce adhezní lepicí pásky umožňuje dokonalé zarovnání s vnitřním magnetem.

Plisé se zvedá a spouští pomocí nekonečné šňůry, která pohání vnější magnet. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu plisé žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle.

Speciální mechanický doraz uvnitř horního nosného profilu zajišťuje bezpečné zastavení plisé ve spodní poloze.

SL27-29-32C zajišťuje izolační vlastnosti dvojskel i trojskel, zejména ochranu před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami. Zasklení s integrovanou Plisé žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna podobně jako standardní izolační sklo.

Systém SL27-29-32C Plisé je vyráběn v souladu s vysokými technickými specifikacemi a výrobními normami.

Systém SL29C je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge". Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě).


Systém ScreenLine C - Plisé je možné ovládat i externím motorem umístěným na interiérovém skle. 


Dostupné barvy textilií

Tkaniny Verosol® jsou na exteriérové straně potaženy hliníkovou vrstvou.

Textilie Verosol®  je k dispozici ve třech kvalitách:

  • 816FR - Transparentní
  • 812FR - Semi-transparentní
  • 878FR - Neprůhledné

Tkaniny Vanity hliníkovou vrstvou nedisponují. Standardně je bílá barva umístěna v exteriéru.