SL27-29-32MB Plisé Black-out

ScreenLine® SL27-29-32MB Plisé Black-out je systém s motorovým ovládáním (funkce vytahování) pro skládané zatemňovací clony zabudované do izolačního dvojskla s 27mm, 29mm nebo 32mm komorou.

Distanční rámečky s oboustranným bočním profilem jsou speciálně navrženy tak, aby se minimalizovalo odražené světlo. Tím je vylepšena celková funkce úplného zatemnění.

Textilie je vytahována a spouštěna prostřednictvím zařízení, které se skládá z bezkartáčového motoru (24Vdc) a miniaturní řídicí jednotky, která pomocí enkodéru umožňuje synchronní činnost více Black-out stínících prvků najednou. Motor a celý elektronický systém řízení jsou umístěny uvnitř horního profilu, na speciálně navrženém posunu, který snižuje vibrace a zabezpečuje velmi tichý chod celého systému. 

Na skle ani na rámu okna nejsou aplikovány žádné další ovládací zařízení. Motor je aktivován pomocí nástěnného žaluziového spínače nebo volitelně, pomocí dálkového ovladače, popřípadě aplikací ScreenTronic nainstalované v zařízeních s iOS a Android.

SL27-29-32C Plisé Black-out je vhodný zejména pro projekty, které vyžadují úplné zatemnění. 

Systém SL29C je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě).


Dostupné barvy textilií

Standardně bílá strana textilie směřuje do exteriéru.