SL27-29-32MB Plisé

ScreenLine® SL27-29-32MB Plisé je systém s motorizovaným ovládáním (funkce vytahování) pro skládané plisované textilie zabudované do 27 mm, 29 mm nebo 32 mm komory izolačního skla.

Plisé je vytahována a spouštěna prostřednictvím zařízení, které se skládá z bezkartáčového motoru (24Vdc) a miniaturní řídicí jednotky, která pomocí enkodéru umožňuje simultánní a synchronní činnost více Plisé. Motor a celý elektronický systém řízení jsou umístěny uvnitř horního profilu, na speciálně navrženém posunu, který snižuje vibrace a zabezpečuje velmi tichý chod celého systému.

Na skle ani na rámu okna nejsou aplikovány žádné další ovládací zařízení. Motor je aktivován pomocí nástěnného žaluziového spínače nebo volitelně, pomocí dálkového ovladače, popřípadě aplikací ScreenTronic nainstalované v zařízeních s iOS a Android.

Čistota estetického vzhledu a vysoká technická výkonnost systému ho činí obzvláště vhodným pro prestižní projekty.

Po celou dobu životnosti je plisé chráněno před nečistotami a poškozením, to vše při zajištěny izolační vlastnosti zasklení.

Systém SL29MB je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě). 


Tkaniny Verosol® jsou na exteriérové straně potaženy hliníkovou vrstvou.

Textilie Verosol®  je k dispozici ve třech kvalitách:

  • 816FR - Transparentní
  • 812FR - Semi-transparentní
  • 878FR - Neprůhledné

Tkaniny Vanity hliníkovou vrstvou nedisponují. Standardně je bílá barva umístěna v exteriéru.