SL27-29-32W "Smart" Horizontální žaluzie

ScreenLine® SL27-29-32W je bateriový motorizovaný systém s funkcí vytahování a naklápění pro žaluzie zabudované do 27 mm, 29mm nebo 32 mm komory izolačního skla.

Žaluzie se vytahuje, spouští nebo naklápí pomocí dotykového ovládacího zařízení, které je magneticky připevněno k oknu (popřípadě ke sklu), nebo volitelně s použitím dálkového ovládání.

Akumulátor lze nabíjet dvěma alternativními způsoby: pomocí micro-USB nabíječky baterií nebo prostřednictvím externího solárního panelu, tedy automaticky a nepřetržitě.

Systém SL27-29-32W umožňuje, oproti verzi SL20-22W, instalovat plně funkční žaluzii i do skel větších formátů. Je proto zvláště vhodný pro strukturální fasády, i když jeho použití ve skutečnosti nemá žádná omezení.

Systém lze velmi snadno nainstalovat a je použitelný na všechny typy okenních rámů, i ty stávající. Nejsou nutné žádné vodiče ani elektrické kontakty. Systém W není závislý na vnitřní tloušťce skla, jako je tomu u systémů C a S.

ScreenLine® SL27-29-32W je na půli cesty mezi manuálním systémem a tradičním motorovým systémem.

Je vhodný pro každé prostředí: domácnosti, kanceláře, veřejné budovy atd., protože nevyžaduje žádnou údržbu. Zajišťuje izolační vlastnosti jednotky izolačního skla, zejména ochranu před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami. Pokud je navíc dodáván se solárním panelem, je ideálním řešením i z hlediska úspory energie.

Systém SL29W je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě). 

Bateriový modul lze instalovat na rám okna (i otvíravého křídla), na izolační sklo (u zasklívací lišty), popřípadě na stěně (za použití magnetických kontaktů) SL2178.


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 16mm.