SL27-29-32W "Smart" Plisé

ScreenLine® SL27-29-32W je bateriový motorizovaný systém s funkcí vytahování pro skládané (plisované) textilie zabudované do 27 mm, 29mm nebo 32 mm komory izolačního skla.

Plisé se vytahuje nebo spouští pomocí dotykového ovládacího zařízení, které je magneticky připevněno k oknu (popřípadě ke sklu), nebo volitelně s použitím dálkového ovládání.

Akumulátor lze nabíjet dvěma alternativními způsoby: pomocí micro-USB nabíječky baterií nebo prostřednictvím externího solárního panelu, tedy automaticky a nepřetržitě.

Systém lze velmi snadno nainstalovat a je použitelný na všechny typy okenních rámů, i ty stávající. Nejsou nutné žádné vodiče ani elektrické kontakty. Systém W není závislý na vnitřní tloušťce skla, jako je tomu u systémů C a S.

ScreenLine® SL27-29-32W je na půli cesty mezi manuálním systémem a tradičním motorovým systémem.

Je vhodný pro každé prostředí: domácnosti, kanceláře, veřejné budovy atd., protože nevyžaduje žádnou údržbu. Zajišťuje izolační vlastnosti jednotky izolačního skla a současně ochranu před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami. Pokud je navíc dodáván se solárním panelem, je ideálním řešením i z hlediska úspory energie.

Systém SL29W je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě). 

Dotykové bateriové moduly jsou k dispozici ve 4 barevných variantách. Již ve standardu bateriový modul disponuje rádiovým přijímačem. Ten dokáže ovládat jednotlivá plisé, nebo libovolně zvolené skupiny plisé.


Dostupné barvy textilií

Tkaniny Verosol® jsou na exteriérové straně potaženy hliníkovou vrstvou.

Textilie Verosol®  je k dispozici ve třech kvalitách:

  • 816FR - Transparentní
  • 812FR - Semi-transparentní
  • 878FR - Neprůhledné

Tkaniny Vanity hliníkovou vrstvou nedisponují. Standardně je bílá barva umístěna v exteriéru.