SL20-22P

ScreenLine® SL20-22P je patentovaný magnetický systém s manuálním ovládáním pro horizontální žaluzie vložené do 20 mm nebo 22 mm komory izolačního skla. Systém byl navržen tak, aby umožňoval pouze naklápěcí funkci pomocí externího knoflíku, který je upevněn na rámu okna/dveří. Sklo je v tomto případě čisté, bez umístěných externích ovladačů a je tedy zabezpečeno jeho jednoduché čištění.

Vnitřní magnetická jednotka přenášející pohyb od knoflíku k žaluzii je zcela skrytá a utěsněna v rámu izolačního skla, tak aby byly zajištěny izolační vlastnosti dvojskla, zejména ochrana před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami.

Vzhledem k užší komoře (20/22 mm), může být systém použit v téměř všech typech stávajících okenních rámů. Zvláštní konstrukce a estetická kvalita umožňuje jeho použití v jakémkoliv prostředí. Tyto vlastnosti činí ze ScreenLine® SL20-22P ideální systém pro veřejná místa, jakými jsou nemocnice, laboratoře a prostředí náročné na hygienickou čistotu. Tedy všude tam, kde větší množství lidí potřebuje jednoduchým způsobem ovládat žaluzie chráněné před prachem a mikroorganismy.

Systém SL20P a SL22P je ve standardu dodáván s teplým distančním rámečkem (Warm-Edge).


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 12,5mm.


Odstín Dark Grey (RAL7016) je u modelu SL20-22P k dispozici pouze na vyžádání.