SL27-29-32C Horizontální žaluzie

ScreenLine® SL27-29-32C Horizontální žaluzie je patentovaný magnetický systém s ručním ovládáním (funkce vytahování a naklápění) pro žaluzie zabudované do 27 mm, 29 mm nebo 32 komory izolačního skla.

Externí magnetický ovladač je aplikován na sklo pomocí vysoce adhezní lepicí pásky a obsahuje nekonečnou šňůru a magnet. Ten je v dokonale souosé pozici s magnetem převodovky vnitřního pohonu, umístěným v horním profilu žaluzie. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle. 

Systém SL27-29-32C umožňuje, oproti verzi SL20-22C, instalovat plně funkční žaluzii i do skel větších formátů. Je proto zvláště vhodný pro strukturální fasády, i když jeho použití ve skutečnosti nemá žádná omezení.

Zasklení s integrovanou žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna podobně jako standardní izolační sklo.

Systém SL29C je standardně dodáván s teplým distančním rámečkem "Warm-edge" v černé barvě (RAL9005). Varianta 27mm a 32 mm disponuje rámečkem z extrudovaného hliníku (dostupného i v černé barvě). 

Horizontální žaluzie ScreenLine systém "C" je možné ovládat i otočným kolečkem, ovládací tyčkou nebo prostřednictvím externího motoru umístěného na interiérové straně skla.


Dostupné barvy lamel

Šíře lamely 16mm.