Systémy "P"

Systém SL20P a SL22P je ve standardu dodáván s teplým distančním rámečkem (Warm-Edge). Systém SL24P je dodáván s rámečkem 24mm z extrudovaného hliníku.

ScreenLine® Systém P je patentovaný magnetický systém s manuálním ovládáním pro horizontální žaluzie vložené do 20 mm, 22 mm nebo 24 mm komory izolačního skla. Systém byl navržen tak, aby umožňoval pouze naklápěcí funkci pomocí externího knoflíku, který je upevněn na rámu okna/dveří. Sklo je v tomto případě čisté, bez umístěných externích ovladačů a je tady zabezpečeno jeho jednoduché čištění.

Vnitřní magnetická jednotka přenášející pohyb od knoflíku k žaluzii je zcela skrytá a utěsněna v rámu izolačního skla, tak aby byly dlouhodobě zajištěny izolační vlastnosti dvojskla, zejména ochrana před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami.

Vzhledem k užší komoře u SL20P, popř. SL22P, může být systém použit v téměř všech typech stávajících okenních rámů. Zvláštní konstrukce a estetická kvalita umožňuje jeho použití v jakémkoliv prostředí. Tyto vlastnosti činí ze ScreenLine® SL20-22P ideální systém pro veřejná místa, jakými jsou nemocnice, laboratoře a prostředí náročné na hygienickou čistotu. Tedy všude tam, kde větší množství lidí potřebuje jednoduchým způsobem ovládat žaluzie chráněné před prachem a mikroorganismy.

Systém "P" je nově možné ovládat z obou stran! Je ideálním řešením pro interiérové příčky.

Dostupné varianty systému P


Systém "P" vyhovuje anti-ligaturním požadavkům na ochranu zdraví pacientů s duševními poruchami.

Při plánování výstavby nebo rekonstrukce interiérů pro pacienty trpící duševními chorobami je nutné v procesu navrhování vyloučit místa, kde lze šňůru, lano nebo prostěradlo omotat nebo uvázat na zařízení, a vytvořit bod ligatury ("uvázání"), který může vést k sebepoškozování nebo v extrémních případech ke ztrátám na životech. Bohužel mnoho položek, které by byly považovány za standardní v ložnici nebo v koupelně, představuje riziko ligatury a je třeba použít alternativní produkty, aby bylo dosaženo stejné funkce, a přesto bylo zajištěno bezpečné prostředí pro pacienty i personál.

Pokud navrhujete nebo instalujete produkty v institucionálních budovách, pravděpodobně se setkáte s pojmem "nábytek proti ligatuře". V těchto situacích se doporučuje vyhledat odbornou radu od specializovaného výrobce požadovaného zařízení.

V otázce bezpečného stínění nás neváhejte kontaktovat.