Systémy "W" (Smart)

Systém "W" je k dispozici ve verzích rámečku 16* -20*-22*-27-29* a 32 mm.

* dostupné s teplou hranu rámečku ("warm-edge") 

ScreenLine® modelová řada "W" je bateriový motorizovaný systém s funkcí vytahování, stahování (a naklápění v případě horizontálních lamel) určený pro instalaci do izolačních skel.

Žaluzie se vytahuje, spouští nebo naklápí pomocí ovládacího zařízení - dotykového modulu, který je magneticky připevněn k oknu (popřípadě ke sklu), nebo volitelně s použitím dálkového ovládání.

Akumulátor lze nabíjet dvěma alternativními způsoby: 

  • pomocí micro-USB nabíječky baterií 
  • nebo prostřednictvím externího solárního panelu, tedy automaticky a nepřetržitě.

Systém lze velmi snadno nainstalovat a je použitelný na všechny typy okenních rámů, i ty stávající. Nejsou nutné žádné vodiče ani elektrické kontakty. Systém W není závislý na vnitřní tloušťce skla, jako je tomu u systémů C a S.

ScreenLine® W je na půli cesty mezi manuálním systémem a tradičním motorovým systémem.

Je vhodný pro každé prostředí: domácnosti, kanceláře, veřejné budovy atd., protože nevyžaduje žádnou údržbu. Zajišťuje izolační vlastnosti jednotky izolačního skla, zejména ochranu před nečistotami nebo povětrnostními podmínkami. Pokud je navíc dodáván se solárním panelem, je ideálním řešením i z hlediska úspory energie.

Základní deska SL2775 a bateriové moduly SL2776 pro systémy ScreenLine® W Smart jsou v nové verzi vybavené antimikrobiální úpravou Sanitized® s aktivními ionty stříbra jako biocidní látkou, která je schopna:

  • chránit komponenty před plísněmi a zápachem způsobeným bakteriemi
  • podporovat běžné čisticí postupy s dlouhotrvající ochrannou funkcí


Dostupné varianty systému "W"

Plisé Black-out