Systémy "C"

Systém "C" je k dispozici ve verzích rámečku 16* -20*-22*-27-29* a 32 mm.

* dostupné s teplou hranu rámečku ("warm-edge") 

ScreenLine® modelová řada "C" je patentovaný magnetický systém s manuálním ovládáním a funkcí vytahování, stahování (a naklápění v případě horizontálních lamel) určený pro instalaci do izolačních skel.

Externí magnetický ovladač je aplikován na sklo pomocí vysoce adhezní lepicí pásky a obsahuje nekonečnou šňůru a magnet. Ten je v dokonalé souosé pozici s magnetem převodovky vnitřního pohonu, umístěným v horním profilu žaluzie. Pohybem ovládací šňůry dochází k rotaci obou magnetů, což vede k požadovanému pohybu žaluzie. Šňůra je napnuta pomocí speciálního šňůrového napínače, jenž je, podobně jako externí magnetický ovladač, aplikován na skle.

Systém ScreenLine "C" je vhodný jak pro rezidenční tak i projektové použití. Jeho využití však ve skutečnosti není nikterak omezeno a je možné jej aplikovat i do strukturálního zasklení, interiérových příček a všude tam, kde je požadována plná funkce žaluzie.

Zasklení s integrovanou žaluzií může být umístěno do jakéhokoliv rámu okna podobně jako standardní izolační sklo.

Systém "C" je možné ovládat i prostřednictvím externího motoru umístěného na interiérové straně skla, otočným kolečkem, nebo ovládací tyčkou.

Dostupné varianty systému "C"